7# Rapidlash sérum na řasy

představení5.7
účinnost6
cena4.6
komponenty7.5
5.9

První dojem: Rapidlash udělal velmi dobrý první dojem. Barevné, hezké balení a stylová lahvička je uvnitř balíčku. Box je malý a lahvička je stříbrná. Kartáček vypadá, jako ten od oční linky. Pro mě tohle je znak toho, že produkt bude snadný na aplikaci.

Léčba: Rapidlash sérum na řasy vystačí zhruba na 6 měsíců léčby, což je trochu hodně. Po zhruba měsíci je jasné, že řasy rostou a jsou hezčí. Během léčby musíte aplikovat sérum pravidelně, jinak řasy nebudou takové, jaké je chcete. Také buďte opatrní s kartáčkem, pokud zasáhnete oko, může přijít podráždění. Také dávejte pozor, aby produkt do oka nestekl. Může to vyvolat červenou kůži, poničit kapiláry, vyvolat svědění a štípání.

rapidlash-620x420
Aplikace: Každý večer. Rapidlash sérum na řasy by se mělo dávat na čistá oční víčka, musíte odstranit veškerým make-up, soustředit se hlavně na oční víčka a řasy. A jak sérum aplikovat? Prostě nakreslete linku na oční víčko tak, jako s tekutou oční linkou. Malé množství produktu je dost a řasy budou zdravější a krásnější.

Rapidlash sérum se absorbuje hned, takže nemusíte čekat dlouhou dobu, než můžete aplikovat krém.

Výsledky: Než jsem zaznamenala rozdíly, trvalo to dva měsíce. Řasy byly trochu delší a hustší. Také jsem slyšela, že Rapidlash může být aplikován na obočí, tak jsem to také zkusila. Bohužel, nevšimla jsem si žádných výsledků. Musím uznat, že Rapidlash funguje ne moc dobře jak na řasy, tak na obočí. Čekala jsem něco víc po šesti měsících léčby. Čekala jsem řasy alespoň dvakrát tak dlouhé a hustší a tmavší.

Závěr: Jsou séra, která fungují lépe a rychleji. Navíc, produkt bych nekoupila za tu cenu, za kterou se normálně prodává. Vše, co je sérum schopné udělat, je regenerovat, hydratovat a posílit řasy, ovšem podle mého názoru, to není dost na takový produkt. Většinou lidé očekávají alespoň zdvojnásobení délky a hustoty řas, až poté výživu.