8# Prolash sérum na řasy

představení6.5
účinnost5.4
cena6
komponenty4.7
5.6

První dojem: Hezké oranžové balení Prolash séra na řasy vytváří dobrý první dojem. Líbilo se mi, že lahvička je průhledná, protože člověk pak vidí, kolik produktu vlastně v lahvičce je. Jelikož konzistence je hodně hustá, aplikace může být trochu náročná. Někdy jsou řasy po aplikaci pokryté malými, bílými skvrnkami, což jsou zbytky séra.

Léčba: Neočekávala jsem žádné velké problémy, ovšem překážkou byla konzistence produktu a kartáček, který je trochu střapatý. Léčba trvá určitě víc, než 6 měsíců. Během šesti měsíců se totiž moje řasy změnily pouze trochu. Určitě se zlepšil jejich stav, ale to je tak všechno a je to tak jediné plus, které mohu zmínit, protože žádné jiné výhody sérum nepřineslo. Vlastně Prolash sérum na řasy funguje hodně povrchově.

prolash-620x420
Aplikace: Kdyby byl štěteček úzký a správně udělaný, aplikace by určitě byla snazší. Ovšem takhle jsem měla problémy zabránit séru dostat se mi do očí, místo toho, abych aplikovala sérum jen na linku k řasám, měla jsem sérem pokryté půl víčka. Naštěstí jsem nikdy nechtěně nezavadila o oko. Každopádně, pokud by se něco takového stalo, doporučuji vypláchnout oko velkým množstvím vody a přestat s léčbou, dokud podráždění nezmizí.

Pokud je potřeba, je dobré zeptat se lékaře na pomoc.

Výsledky: Bohužel žádné velké efekty nebyly vidět po prvních deseti dnech aplikace. Výsledky, pokud tedy nějaké jsou, se objeví po prvním měsíci. Prolash sérum na řasy by mělo prodloužit, vyživit, hydratovat řasy, ovšem po dokončení léčby jsem sotva změnu zaznamenala. Navíc žádné známky po ztmavení. Na druhou stranu, řasy jsou silné, regenerované a zářivé. K mému překvapení, výsledky zmizí po pár týdnech po ukončení léčby. Nikdy bych si nemyslela, že nějaké sérum může tak zklamat.

Závěr: Můžete koupit Prolash na internetu za několik málo korun, každopádně podle mého názoru, tento produkt za to nestojí. Určitě ho nemůžeme nazývat nejlepším sérem na řasy. Zaprvé, může způsobit podráždění, pokud zasáhnete oko, nebo jste alergičtí na některé komponenty v séru. Zadruhé, neudělá řasy hustší nebo tlustší. Hydratace a posílení prostě není dost. Zatřetí, Prolash sérum má hodně hustou konzistenci a aplikátor je prostě špatný.