4# Realash sérum na řasy

představení7.3
účinnost7.1
cena5.6
komponenty6.7
6.7

První dojem: Abych byla upřímná, balení mi připomíná léky z lékárny. Krabička má bílou barvu a modré proužky. Sérum má tekutou konzistenci. Tedy si myslím, že bude snadné ho nanést, jen doufám, že mi z očních víček nesteče do očí. Také jsem slyšela, že produkt může způsobovat podráždění, svědění a zarudnutí. Štěteček vypadá, že bude jednodušší na použití, má špičatý konec a neočekávám žádné problémy s aplikací. Ti lidé, kteří již někdy použili tekutou linku, nebudou mít problémy vůbec žádné.

Realash INCI: Aqua, Propanediol, Panthenol, Glycerin, Biotinoyl Tripeptide-1, Acorus Calamus Root Extract, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Calendula Officinalis Flower Extract, Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide (Ethyl Tafluprostamide), Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Equisetum Arvense Leaf Extract, Hydrolyzed Silk, Linum Usitatissimum Seed Extract, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxide.

Léčba: Vše šlo lehce, bez žádných problémů a dokonce žádné podráždění. Realash sérum na řasy mi nesteklo do očí a absorbovalo se po chvíli nanesení. První výsledky jsem zaznamenala po měsíci, a abych byla upřímná, nějak mě neohromily. Jakmile byla léčba skoro u konce, řasy byly lepší, ale to byla ta chvíle, kdy už mi Realash sérum došlo, a já nijak nespěchala koupit si nové balení.

Myslím si, že takový produkt by měl fungovat rychleji a lépe.

realash
Aplikace: Absolutně bez problémů, Realash sérum na řasy se aplikuje jako linka na oči, prostě namalujete tenkou linku. Hned po aplikaci se produkt absorboval rychle a nestékal do očí, což bylo něco, čeho jsem se bála. Aplikaci jsem prováděla každý večer, samozřejmě, nejdříve musíte odstranit veškerý make-up, aby bylo sérum schopno dosáhnout až ke kořenům.

Výsledky: Delší, hezčí a hustší řasy po kompletní délce celé léčby, ovšem předtím nezaznamenáte žádné velké změny. Až do teď se však výsledky drží, moje řasy jsou hezké. Každopádně pokud by sérum na řasy fungovalo lépe, bylo by to skvělé. Vždy jsem byla přesvědčená, že takový produkt by měl zlepšit hustotu, délku řas, udělat je silnější již v prvních fázích léčby, tedy po nějakých zhruba 4 týdnech.

Závěr: Cena Realash séra na řasy je trošku vysoká. Je možné zakoupit i jiná séra, která stojí méně a fungují lépe a rychleji. Myslela jsem, že Realash je nejlepší sérum na trhu. Bohužel již to nemohu tvrdit. Kosmetika nesplnila mé očekávání. Zaprvé proto, že výsledky jsem viděla velmi pozdě, a ani nevím, jak dlouho vydrží. Zadruhé, nejsem nijak ohromená celkovými výsledky Realash séra. Doufala jsem, že moje řasy budou daleko delší a hustší.