1# Nanolash sérum na řasy

představení9.5
účinnost9.6
cena7.7
komponenty9.6
9.1

První dojem: Musím přiznat, že Nanolash sérum na řasy na mě udělalo dobrý první dojem. Má zajímavý a hezký styl balení, krabička je vyrobena z kvalitního kartonu a lahvička sama je uzavřena velmi silně, tedy si můžeme být jisti, že kosmetika je neporušená. Navíc díky uzavření takto silnému, se produkt nemá šanci vylít. Po otevření můžeme vidět malý oranžový štěteček, uvnitř krabičky je také leták, který obsahuje všechny důležité informace ohledně použití, ingrediencí a všeho ostatního. Sérum na řasy je průhledné a tekuté, navíc sérum nemá žádnou vůni, což ocení hlavně alergici.

Léčba: Celková léčba trvá zhruba 6 měsíců, během této doby se vzhled řas dramaticky změnil. První efekty byly viditelné po zhruba dvou týdnech, finální výsledky byly viditelné po dvou až třech měsících. Jakmile tato perioda pomine, je dobré nanášet Nanolash sérum na řasy ještě pár dní, abychom podpořili získané výsledky. Podle mého názoru je prostě úžasné, jak Nanolash funguje rychle.

Aplikace: Je prostě strašně snadná. Vypadá to úplně stejně, jako když nanášíte klasickou oční linku. Sérum by mělo být aplikováno každý večer na čisté oční víčko. Ráda bych upozornila všechny, že vaše oční víčko musí být perfektně čisté, aby Nanolash sérum mohlo fungovat rychle, a snadno se dostat ke kořenům řas. Malé množství séra na řasy aplikováno na horní a dolní oční víčko je dost. Jakmile jsem dosáhla výsledků, které jsem chtěla, aplikovala jsem Nanolash sérum ještě párkrát do týdne.

Výsledky: Nanolash funguje úžasně, nejdříve mi sérum pomohlo řasy posílit a potom významně prodloužit, zlepšilo hustotu a udělalo moje řasy tmavší. Řasy jsou vyživené a regenerované, překvapivě, řasenka se pro mě stala naprosto zbytečnou kosmetikou. Nejdůležitější však je, že stimuluje růst nových řas.

Po zhruba dvou týdnech jsem si všimla, že mi roste spousta nových řas ve vnitřních a vnějších koutcích očí.

Závěr: Nanolash je nejlepší sérum na trhu. Nejen, že funguje velmi rychle, ale také efektivně. Navíc nezpůsobuje žádné podráždění, je jemné ke kůži a očím, je jednoduché na aplikaci, a co je nejdůležitější, první výsledky jsou viditelné již po 15 dnech. Je to naprosto úžasné. Můžu upřímně říct, že Nanolash sérum na řasy je vyrobeno pro každou ženu, která chce dlouhé, krásné, silné a husté řasy.

více informací naleznete na oficiálních stránkách - https://nanolash.cz