2# Sérum na řasy Lashcode

představení9.2
účinnost9.4
cena7.7
komponenty9.1
8.9

Mezi séry na řasy, které bojují o titul toho “nejlepšího” nalezneme i Lashcode. Jedná se o sérum, které na trh uvedla firma známá svými nesmírně kvalitními řasenkami. Produkt je určen náročné klientele, která se nespokojí jen tak s čímkoliv. Sérum si již získalo srdce mnohých žen a je v současné době favoritem mezi konkurencí.

Díky čemu je Lashcode tak kvalitním sérem na řasy?

Sérum od Lashcode obsahuje výběr těch nejlepších ingrediencí, které mu zajišťují jeho nesmírnou efektivitu. Perfektně se hodí nejen v rámci každodenní péče o řasy, ale také v rámci řešení vážnějších stavů, jako např. vypadávání řas. Při pravidelném (každodenním) užívání vám Lashcode, za pouhé 3-4 týdny, zajistí:

  • optimální hydrataci řas.
  • posílení a vyhlazení řas.
  • objem řas.
  • prevenci vypadávání a z toho plynoucího řídnutí řas.
  • přípravu řas na aplikaci make-upu.

Sérum na řasy Lashcode

Zajímavé je, že rychlejší růst a dodání objemu hlasí všechny ženy, které produkt užívaly. Což znamená, že účinek produktu potvrzuje 100% uživatelů, kteří si všimli zlepšení stavu svých řas po prvních několika aplikacích produktu.

SLOŽENÍ A INGREDIENCE

Za účinky produktu jsou odpovědné blahodárné ingredience, které jsou v produktu obsaženy. Složení produktu je inspirováno přírodou, lehké a rychle se absorbující. Ingredience dokáží efektivně vyživovat vlasy zevnitř. Krása řas bude dále umocněna arganinem, peptidy, sójovým a pšeničným extraktem a extraktem z šišáka bajkalského, který je bohatým zdrojem vitaminů a minerálů nutných pro zdravý růst řas. Velkou výhodou produktu je, že neobsahuje žádné škodliviny či redundantní ingredience.

SNADNÉ UŽÍVÁNÍ

Lashcode je k dispozici se standardním aplikátorem, který připomíná tradiční štětečky na oční linky. Aplikace produktu by neměla dělat ani těm nezkušeným z vás. Díky své lehké konzistenci se snadno roztírá na kořínky horního a dolního víčka. Jeden tah štětečku stačí na aplikaci jedné dávky séra. Kromě toho lze sérum na řasy Lashcode nanášet každý den. Doporučuje se tak činit po pečlivém odlíčení tak, aby prach či rezidua make-upu neznemožnili efektivní vstřebávání séra. Jelikož k jedné aplikaci stačí jen malé množství produktu, sérum vám vydrží opravdu dlouho.

SKVĚLÁ VOLBA

Vyplatí se brát v potaz, že sérum Lashcode se bere jako skvěle vyvinuté sérum na řasy nejen díky svým ingrediencím, ale také díky svému designu. Balení je odolné a šik. Samotné sérum poté zajistí rychlé a dech beroucí účinky. Tento produkt je tou nejlepší volbou pro většinu žen a to hlavně s přihlédnutím na cenu, která není vůbec vysoká. Za cenu produktu získáte šikovné sérum na řasy, které se bere jako jedno z nejlepších na současném trhu. Pokud chcete zjistit více, navštivte www.lashcode.cz.