5# Xlash Pro sérum na řasy

představení8.8
účinnost6
cena5
komponenty5.7
6.4

První dojem: Xlash Pro sérum na řasy nevyčnívá ničím speciálním. Obsahuje štěteček, který nanese sérum na řasy. Ten stejný, jako má oční tekutá linka. Absorbuje se rychle, ačkoli je lahvička vyrobená z nějaké syntetické substance, nemá to žádný vliv na produkt.

Léčba: Lahvička Xlash Pro séra na řasy vydrží zhruba 10 měsíců, což pro mě je enormně dlouhá perioda. Upřímně, tohle je snad nejdelší doba léčení, o které jsem kdy v souvislosti se séry na řasy slyšela. Zhruba po měsíci jsou viditelné malé změny, po čtyřech měsících jsou dosaženy finální výsledky. K čemu tedy je dalších šest měsíců? Jednoduše aplikujte Xlash Pro párkrát do týdne a udržujte efekty. Existuje také menší verze produktu, sérum je také dispozici ve verzi o 3 ml, tato menší lahvička vydrží na 4 měsíce.

xlashro-620x420
Aplikace: Sérum by se mělo aplikovat na horní a dolní oční víčko ke kořenům. Nezpůsobuje potíže, jen buďte opatrní a nenaneste sérum do očí, mohlo by to způsobit bolest a otékání. Sérum se absorbuje okamžitě a nezanechává stopy na kůži.

Výsledky: Ze začátku jsem si všimla menšího prodloužení a během léčby byly řasy silnější a zdravější. Bohužel, terapie trvá moc dlouho na to, abyste pořádně zaznamenali změny. Je těžké říct, zda řasy stále rostou nebo ne. Xlash Pro sérum na řasy nefunguje tak dobře, jak bych chtěla.

Je těžké vůbec říct, jak moc mi řasy po léčbě narostly a zhoustly.

Závěr: Množství produktu je velké a léčba trvá dlouho. Konzistence je dobrá, stejně tak kompozice, ovšem ingrediencí je v produktu hodně, což může někoho vyděsit, protože čím méně komponentů, tím lépe. Můžeme zde najít extrakty z rostlin, což asi není dobrá zpráva pro alergiky. Každopádně, některé ingredience produktu mohou podráždit kůži a způsobit nepříjemnosti, hlavně lidem s citlivou a suchou kůží. Výsledky jsou viditelné jen, když se opravdu soustředíte a musíte na ně čekat opravdu dlouho. Bohužel, velké mínus tohoto séra je veliká vysoká cena.