3# Hairplus sérum na řasy

představení7.5
účinnost5
cena10
komponenty7.7
7.6

První dojem: Vzhled produktu je hezký, ale abych byla upřímná, není na balení Hairplus séra na řasy nic výjimečného. Jako všechna ostatní séra má kartonovou krabičku s lahvičkou a letákem uvnitř. Hádám, že bílé a zlaté barvy krabičky mají vyvolat dojem luxusní kosmetiky. Jakmile jsem otevřela lahvičku, viděla jsem už i štěteček, jsem si jistá, že nebudu mít žádné problémy s aplikací, mám ráda tyto aplikátory, navíc Hairplus je průhledný a nemá žádnou vůni. Ale to je dobře, čím méně ingrediencí, tím menší možnost podráždění.

Léčba: Výrobce Hairplus se rozhodl poskytnout nám 3 ml produktu, takové množství stačí po tři měsíce pravidelné aplikace. Tedy, pokud by někdo rád podpořil dosažené výsledky, musí si koupit nové balení séra na řasy. První výsledky Hairplus séra jsem zaznamenala po třech týdnech, jednalo se o zlepšení stavu mých řas.

hairplusimg
Aplikace: Pro mě aplikace byla opravdu snadná, dávám si oční linku každý den a jsem zvyklá na to, kreslit linku na moje víčka. Jediný rozdíl je, že Hairplus se aplikuje před spánkem a ne ráno. Konzistence produktu je dobrá, zůstává přesně tam, kde má být. Akorát jedna věc, spíš si tedy myslím, že je to tím, že mám citlivá oční víčka, jelikož jsem zažila nějaké nepříjemnosti ve formě štípání, ale pouze na začátku léčby.

Vlastně tato reakce mě opravdu překvapila, jelikož Hairplus obsahuje pouze přírodní ingredience.

Výsledky: První změny jsem zaznamenala po třech týdnech, obecně řasy byly regenerovány a vyživeny. Ale to je asi tak vše. Po zhruba dalších třech týdnech jsem viděla, že řasy se začaly prodlužovat. Ty výsledky, které jsem chtěla, byly viditelné po těch třech měsících. Po těchto dvanácti týdnech jsem získala delší a hustší řasy. Dávala jsem víc séra Hairplus do rohů mých očích, tedy moje řasy byly v těchto místech hustší.

Závěr: Výrobce doporučuje Hairplus nejen pro řasy, ale také na obočí. Jsem si jistá, že pokud někdo chcete projít celou léčbou, musí si koupit alespoň 2 lahvičky. Nejsem si jistá, zdali je úplně v pořádku, čekat zhruba měsíc na první výsledky. Každopádně, pokud je někdo dost trpělivý, pak bude s výsledky spokojen. Po třech měsících používání získáte delší, hustší, regenerované a vyživené řasy.