6# Idol Lash sérum na řasy

představení7.8
účinnost7.1
cena3.9
komponenty6.4
6.3

První dojem: Idol lash sérum vypadá stejně, jako řasenka, až na to, že řasenka není zabalená v modré krabičce. Po otevření lahvičky uvidíte štěteček, který vypadá jako štěteček od tekuté linky. Produkt je průhledný, což je výhodné pro lidi s alergiemi kůže.

Léčba: Jedno balení má 5 ml produktu, což vydrží zhruba pro 7 měsíců léčby. Během této periody by toto sérum mělo změnit vaše řasy tak, že byste neměla potřebovat řasenku. Bohužel, můj případ je důkazem, že řasenku budete potřebovat jak během léčby, tak po jejím skončení.

idollash-620x420
Aplikace: Před aplikací je důležité odstranit make-up, soustřeďte se hlavně na oční víčka a řasy, jedině tak odstraníte veškeré překážky, které by mohly séru zabránit, dostat se až ke kořenům řas. Aplikace se provádí štětečkem. Je velmi praktická a zvládnete zasáhnout i ty nejmenší řasy v koutcích oka. Prostě jen namalujete úzkou linku na horní a dolní víčko.

Produkt se absorbuje rychle, nezabarvuje oční víčka a zůstane tam, kde ho aplikujete. Nesteče do očí.

Výsledky: Minimální prodloužením je viditelné po zhruba měsíci, poté se řasy pomalu regenerují. Bohužel, zlepšení vzhledu a zlepšení stavu řas není nijak markantní, tedy Idol lash sérum na řasy nefunguje multidimenzionálně. Místo toho, abyste si prodloužili řasy a zvětšili jejich objem, tento produkt pouze řasy posílí, vyživí a regeneruje. Pravdou je, že méně řas po použití tohoto séra vypadává při odstranění make-upu, ale tento výsledek není dostačující.

Závěr: Ano, Idol lash sérum na řasy vydrží dlouho. Je škoda, že nepřináší očekávané výsledky během té sedmiměsíční doby léčby. Silná výhoda je lehká aplikace, množství a posílení řas. Je Idol lash sérum na řasy nejlepší sérum na řasy? Nejspíš ne. Mohlo by být vyrobeno lépe, aby bylo efektivnější. Navíc, můžete zakoupit lepší séra za stejnou cenu.