9# FEG sérum na řasy

představení6.8
účinnost4
cena4.5
komponenty6.5
5.5

První dojem: FEG sérum na řasy vytváří dojem klasického produktu. Kartonová krabička je hezká, lahvička není nic zvláštního, klasický plastikový balíček. Plus FEG séra na řasy je určitě konzistence, která se absorbuje dobře a hned, dále praktický kartáček. Díky kartáčku lze sérum rovnoměrně nanést na řasy i na ty těžko dosažitelné ve vnitřních a vnějších koutcích.
Léčba: Trvá zhruba pět měsíců a kosmetika vystačí i na pár týdnů poté. Pokud se aplikuje pravidelně, výsledky jsou vidět během měsíce, ovšem pro mě to je docela dlouho. Je důležité FEG aplikovat pravidelně každý večer během celé doby napsané v letáku. Pokud přerušíte léčbu, efekty nebudu tak dobré, jak je očekáváme.

feg-620x420
Aplikace: Jednoduchá a rychlá. Aplikátor praktický a jednoduchý na použití. Díky úzkým štětinkám si můžeme být jisti, že každá řasa se bude vyživená. Nemusíte čekat dlouho, než se sérum absorbuje, jen si pamatujte, že musíte nejdříve odstranit make-up, než si nanesete kosmetiku na oči.

Oční stíny a řasenka mohou zabránit séru dostat se do kůže ke kořenům řas.

Výsledky: Musím přiznat, že oční víčka nebyla vůbec podrážděná. Jelikož sérum obsahuje extrakty z okurky a zeleného čaje, řasy byly vyživené a zářivé, ovšem délka se nezměnila. Možná byly prodloužené o pár milimetrů, ale ne více. Myslela jsem, že sérum bude více efektivní, bohužel, produkt obecně řasy pouze posílil, hydratoval, ovšem žádné prodloužení. Řasy nebyly tlustší nebo tmavší.
Závěr: Pokud někdo chce vyživené řasy, tak určitě doporučuji toto sérum. Každopádně, pokud někdo chce prodloužené, husté a tmavé řasy, pak na toto sérum nečerpejte peníze. Hlavně proto, že FEG stojí hodně, navíc FEG sérum na řasy nepřináší takové výsledky, jaké byste očekávali.