2# Revitalash sérum na řasy

představení9.1
účinnost8.9
cena5
komponenty8.3
7.8

První dojem: Revitalash sérum na řasy vypadá moc pěkně, líbilo se mi balení, navíc balíček je rozdělený na několik částí, jedna řas je pro leták a druhá pro lahvičku. Design lahvičky je také pěkný, typická, štíhlá lahvička připomínající řasenku. Překvapivě, jediný rozdíl, který jsem zaznamenala, je aplikátor. Co mohu říci víc? Nejspíš štěteček bude fungovat efektivně, během aplikace nejspíše nebude zabírat zbytečně moc času. Revitalash sérum na řasy je průhledné a bez vůně. Podle mého názoru je to plus pro lidi, kteří mají citlivé oči a kůži.

Revitalash INCI: Aqua, Glycerin, Biotin, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Disodium Phospahte, Phosphoric Ac.,Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide (Ethyl Tafluprostamide), Butylene Glycol, Calendula Officinalis Extract, Panax Ginseng Extract, Serenoa Serrulata Extract, Camellia Sinensis Extract, Swertia Japonica Extract, Triticum Vulgare Germ Protein, Pentylene Glycol, Biotinoyl Tripeptide-1, Octapeptide-2.

Léčba: Množství kosmetiky poskytnuté v lahvičce vydrží zhruba pro 6 měsíců. Stejné množství času je potřeba pro léčbu. A je to přesně tolik času, kolik potřebujeme pro výsledky, které jsem od začátku chtěli. Delší a hustší řasy jsou viditelné zhruba po třech týdnech. Po ukončení léčby můžete používat sérum ještě dvakrát týdně, tato dodatečná aplikace se provádí pro udržení výsledku.

revitalash
Aplikace: Neměla jsem žádné velké problémy, co se týká aplikace Revitalash séra na řasy. Co musíte udělat, je namalovat linku ke kořínkům řas na horní a dolní víčko. Ale abych byla upřímná, cítila jsem menší štípání a moje oči byly trochu oteklé po prvním použití. Tohle asi budou vedlejší efekty nového produktu, po nějaké době podráždění zmizelo.

Každopádně během doby, kdy moje oči byly podrážděné, jsem aplikovala sérum každý druhý večer.

Výsledky: Řasy jsou delší a silnější, také jsou víc vyživené, musím přiznat, že moje řasy jsou také tlustší a silnější. Obecně řečeno, řasy se měnily s přibývajícími týdny, po zhruba měsíci a více, byly moje řasy regenerované a hydratované. Navíc výsledky trvají i po ukončení léčby. Ovšem hodně to závisí na tom, zda jste aplikovali sérum pravidelně nebo ne.

Závěr: Obecně řečeno, není vůbec nic špatného na Revitalash sérum na řasy, je jednoduchý na aplikaci, má praktický štěteček a hezké balení. Kosmetika je v balení v bezpečí. Každopádně mínusy jsou určitě velmi vysoká cena a podráždění, které se může objevit během prvních dnů léčby. Určitě, abyste sami sobě neublížili, jakmile se objeví podráždění, raději přestaňte Revitalash používat.